Over 2500 Vehicles to Choose from St. Catharines
2020 Ford Mustang GT Premium 2dr Convertible
HEATED/COOLED FRONT STS|EQUIP GRP 401A|B&O SOUND
| Price: | $47,777 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:11,253 km
| Body Style: | Convertible |
| Engine: | 5.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1FATP8FF3L5156954 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | 603866 |
This head-turning convertible blends classic muscle car spirit with cutting-edge technology and premium comfort. Featuring the latest in safety, connectivity, and performance enhance.....Read MoreLire la suite
2020 Ford Transit-350 Cargo Rear-Wheel Drive High Roof Ext. Van
| Price: | $39,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:62,921 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 1FTBW3XG0LKA22438 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | 502792 |
2020 Lincoln Navigator L Reserve 4dr 4x4
208A | NAVIGATION RESERVE LUXURY PACKAGE | FRONT D
| Price: | $39,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:191,272 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 5LMJJ3LT6LEL17757 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 502783 |
14 Speakers, 2nd Row Heated 40/20/40 Split Bench Seat, 30-Way Perfect Position Seating w/Active Motion, 3rd row seats: split-bench, Adaptive suspension, Air Conditioning, Auto High-beam Headlights, Automatic .....Read MoreLire la suite
2020 Buick Encore GX Preferred Front-Wheel Drive
Power Liftgate / Safety Package / Local Trade One Owner No Reported Accidents
| Price: | $15,855 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:117,942 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.2L 3cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | KL4MMBS25LB095075 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 26B333A |
MARKET VALUE PRICED: Safety Inspected & Ready.
- OEM EXPERTISE: As a Franchise Dealer, we have.....Read MoreLire la suite
2020 Chevrolet Equinox LT w/2LT All-Wheel Drive
MIDNIGHT EDITION | GLOSS BLACK WHEELS | LEATHER HE
| Price: | $20,598 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:100,119 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 2GNAXVEX0L6135677 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T503AX |
One Owner, | Apple CarPlay/Android Auto, | Non-Smoker, AWD, 18''' Aluminum Wheels, 2 Rear USB Charging-Only Ports, 2 USB Ports & Auxiliary Input Jack, 3-Spoke Leather-Wrapped Steering Wheel, 3.17 Final Drive Axle Ratio, 4-Wheel Antilock .....Read MoreLire la suite
PREMIUM TECH PKG | MOONROOF | 3.0L
| Price: | $34,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:82,205 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1FM5K8GC2LGA65549 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | MFL95452 |
CARFAX Canada No Reported Accidents CARFAX Canada One Owner Odometer is 38980 kilometers below market average! CARFAX Canada Low Kilometer
4WD, 10.1''' LCD Capacitive Portrait Touchscreen, 2 Additional Speakers, Equipment Group 400A, Multicontour Se.....Read MoreLire la suite
2020 Ford F-150 XLT 4x4 SuperCrew Cab Styleside 5.5 ft. box
HEATED SEATS & WHEEL | REMOTE START
| Price: | $41,989 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:82,508 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 1FTEW1E58LFB82823 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 106476A |
Equipment Group 302A | XLT Sport Package | Tailgate Step | Voice Active NAV
Remote Start | 4WD, 10-Way Power Driver & Passenger Seats, 110V/400W Outlet, 3.31 Axle Ratio, 4-Wheel Disc Brakes, 4.2'.....Read MoreLire la suite
2020 Hyundai Elantra Preferred 4dr Sedan
APPLE CARPLAY/ANDROID AUTO | HEATED SEATS & WHEEL
| Price: | $16,758 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:70,825 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | KMHD84LF4LU990564 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 106169A |
Heated Steering Wheel | Apple CarPlay | Android Auto | Call Today to Inquire!!
6 Speakers, ABS brakes, Air Conditioning, AM/FM radio, AppLink/Apple CarPlay and Android Auto, Brake assist, Bump.....Read MoreLire la suite
2020 Jeep Wrangler Unlimited Sahara 4dr 4x4
ALTITUDE PK| LTHR|COLD WTHR GRP|NAV/SND GRP|LED GR
| Price: | $35,459 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:65,424 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1C4HJXEN4LW347989 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6B049A |
Loading More Vehicles ...









