Over 2500 Vehicles to Choose from St. Catharines
2015 RAM 1500 Sport 4x4 Crew Cab 6.3 ft. box
DUAL-PANE SUNROOF | HEATED SEATS & WHEEL
| Price: | $27,989 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:172,392 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.7L 8Cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1C6RR7UT4FS734347 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 60048AX |
Location Alert: This vehicle is located at one of our other AutoIQ dealerships. Please contact us at (226) 705-0444 to arrange a test drive.
Package 26L Sport | Sport Premium Group | Remote Start & Security Group
Comfort Group | Convenience Group | RAMBOX Cargo Management System
Remote Start, 115-Volt Auxiliary Power Outlet, 121-Litre (26.6-Gallon) Fuel Tank, 3.21 Rear Axle Ratio, 4-Wheel Disc Brakes, .....Read MoreLire la suite
Comfort Group | Convenience Group | RAMBOX Cargo Management System
Remote Start, 115-Volt Auxiliary Power Outlet, 121-Litre (26.6-Gallon) Fuel Tank, 3.21 Rear Axle Ratio, 4-Wheel Disc Brakes, .....Read MoreLire la suite
2014 Chrysler Town & Country Touring Front-wheel Drive Passenger Van
POWER SUNROOF | HEATED SEATS & STEERING
| Price: | $12,989 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:134,280 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Tan |
| VIN: | 2C4RC1BG5ER349618 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 70702A |
Location Alert: This vehicle is located at one of our other AutoIQ dealerships. Please contact us at (226) 705-0444 to arrange a test drive.
Driver Convenience Package | Quick Order Package 29K
Power Sunroof | Heated Front Seats and Steering Wheel
Remote Start, Black/Light Greystone Cloth, 115V Auxiliary Power Outlet, 17''' x 6.5''' Aluminum Wheels, 2nd Row Overhead 9''' VGA Video Screen, 3.16 Axle Rati.....Read MoreLire la suite
Power Sunroof | Heated Front Seats and Steering Wheel
Remote Start, Black/Light Greystone Cloth, 115V Auxiliary Power Outlet, 17''' x 6.5''' Aluminum Wheels, 2nd Row Overhead 9''' VGA Video Screen, 3.16 Axle Rati.....Read MoreLire la suite
| Our Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:N/A
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 1FTEW1EG1JFD34892 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 106560A |
Location Alert: This vehicle is located at one of our other AutoIQ dealerships. Please contact us at (226) 705-0444 to arrange a test drive.
2017 Jeep Cherokee Trailhawk 4dr 4x4
| Our Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:90,668 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.2L 6cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 1C4PJMBS6HD222158 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 98811A |
Location Alert: This vehicle is located at one of our other AutoIQ dealerships. Please contact us at (226) 705-0444 to arrange a test drive.
| Our Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:153,500 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 1FTEW1EF2GFC23056 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 106576 |
Location Alert: This vehicle is located at one of our other AutoIQ dealerships. Please contact us at (226) 705-0444 to arrange a test drive.
Loading More Vehicles ...




