Over 2500 Vehicles to Choose from St. Catharines
2019 RAM 1500 Big Horn 4x4 Crew Cab
HEATED SEATS & STEERING | APPLE CARPLAY/ANDROID AU
| Price: | $29,989 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:199,729 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.7L 8Cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1C6SRFFT4KN746032 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 106435A |
Sport Appearance Package | Off-Road Group | Premium Lighting Group
Remote Start, 115V Auxiliary Power Outlet - Front, 115V Rear Auxiliary Power Outlet, 3 Rear Seat Head Restraints, 3.21 Rear Axle R.....Read MoreLire la suite
2019 RAM 1500 Classic ST 4x4 Crew Cab 5.6 ft. box
HEATED SEATS & WHEEL | REMOTE START
| Price: | $29,989 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:126,900 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.7L 8Cyl |
| Exterior Colour: | Steel |
| VIN: | 3C6RR7KT1KG730065 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 94135A |
Night Edition | Sub Zero Package | Wheel & Sound Group | Spray-In Bedliner
| Remote Start, 1-Year SiriusXM Guardian Subscription, 1-Year SiriusXM Subscription, 115-Volt Auxiliary Power Outlet, 1.....Read MoreLire la suite
2018 Chevrolet Silverado 1500 2LT LT w/ 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
LT2
| Price: | $31,308 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:127,394 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GCUKREC2JG196538 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 106516A |
2018 Chrysler 300 Limited 4dr Rear-Wheel Drive Sedan
| Price: | $18,989 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:118,469 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2C3CCAEG7JH226246 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | 91267C |
2018 Chrysler Pacifica Limited Passenger Van
HEATED/VENTED LEATHER SEATS | APPLE CARPLAY/ANDROI
| Price: | $20,989 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:151,697 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2C4RC1GGXJR287524 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 106007BX |
Trailer Tow Group 3600 lb rating | 20Speaker Harman/Kardon Sound Group
Remote Start, 115-Volt Auxiliary Power Outlet, 20 harman/kardon Speakers, 20-Speaker harman/kardon Sound Group, 220-Amp Alternat.....Read MoreLire la suite
2018 Hyundai Santa Fe Sport 2.4 SE 4dr All-Wheel Drive
HEATED FRONT & REAR SEATS | POWER MOONROOF
| Price: | $16,989 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:118,437 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 5XYZUDLB9JG545397 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 106441AX |
Previously Registered in Province of Quebec | 2.4L Engine with AWD
17''' x 7''' Aluminum Alloy Wheels, 4-Wheel Disc Brakes, ABS brakes, Air Conditioning, Axle Ratio: 3.648, Brake ass.....Read MoreLire la suite
2018 RAM 1500 ST 4x4 Crew Cab 5.6 ft. box
LIFTED | WHEEL FLARES | BACK RACK
| Price: | $23,496 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:172,090 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.7L 8Cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3C6RR7KT5JG151899 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 106258A |
CARFAX Canada No Reported Accidents
1-Year SiriusXM Subscription, 4-Wheel Disc Brakes, 5''' Touchscreen, 6 Speakers, ABS brakes, Air Conditioning, AM/FM radio, Auto-Dimming Rear-View Mirror, Black Exterior Mirrors, Block heater, Body Colour Front Fa.....Read MoreLire la suite
2018 RAM 2500 Power Wagon 4x4 Crew Cab 6.3 ft. box
| Price: | $39,989 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:142,598 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.4L 8cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 3C6TR5EJ6JG114803 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 99232BJ |
Quick Order Package 22P Power Wagon | Luxury Group
Remote Start, 220-Amp Alternator, 4-Wheel Disc Brakes, 4.10 Rear Axle Ratio, 6 Speakers, 8.4''' Touchscreen, A/C w/Dual Zone Automatic Temperature Control, ABS br.....Read MoreLire la suite
2017 Nissan Qashqai SL (CVT) 4dr All-Wheel Drive
AWD | POWER MOONROOF | LEATHER HEATED SEATS
| Price: | $15,901 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:121,710 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | JN1BJ1CR6HW122573 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 106307A |
19''' Aluminum Alloy Wheels, 4-Wheel Disc Brakes, 6 Speakers, 6.39 Axle Ratio, ABS brakes, Air Conditioning, Automatic E.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...










