Over 2500 Vehicles to Choose from St. Catharines
2023 Lincoln Nautilus Reserve 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $43,928 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:36,766 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 2LMPJ8KP6PBL03166 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 105981A |
2023 RAM 1500 Rebel 4x4 Crew Cab
| Price: | $55,989 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:73,007 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.7L 8Cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 1C6SRFLT7PN699364 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 102122AX |
2022 Chevrolet Equinox RS All-Wheel Drive
POWER DRIVER SEAT | REMOTE START | POWER LIFTGATE
| Price: | $25,989 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:57,048 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2GNAXWEV3N6118864 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 104555BXXX |
Odometer is 19160 kilometers below market average!
| Remote Start, AWD, 19''' Aluminum Wheels, 2 Rear USB Charging-Only Ports, 2 USB Ports & Auxiliary Input Jack, 2-Way Power Driver Lumbar Control Seat Adjuster, 3.87 Final Drive Axle Ratio, 4-Wheel .....Read MoreLire la suite
2021 Ford Bronco Sport Big Bend 4dr 4x4
| Price: | $24,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:63,957 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 3FMCR9B66MRA85775 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 3FMCR9 |
2021 Jeep Grand Cherokee Overland 4dr 4x4
SPORT HOOD | PANORAMIC ROOF | HEATED SEATS & WHEEL
| Price: | $31,121 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:122,587 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1C4RJFCG9MC637652 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 106340A |
| Remote Start, 4WD, 10 Speakers, 3.45 Rear Axle Ratio, 4-Wheel Disc Brakes, 4G LTE Wi-Fi Hot Spot, 7 & 4 Pin Wiring H.....Read MoreLire la suite
2020 Ford F-150 XLT 4x4 SuperCrew Cab Styleside 5.5 ft. box
HEATED SEATS & WHEEL | REMOTE START
| Price: | $41,989 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:82,508 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 1FTEW1E58LFB82823 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 106476A |
Equipment Group 302A | XLT Sport Package | Tailgate Step | Voice Active NAV
Remote Start | 4WD, 10-Way Power Driver & Passenger Seats, 110V/400W Outlet, 3.31 Axle Ratio, 4-Wheel Disc Brakes, 4.2'.....Read MoreLire la suite
2020 Nissan Rogue SV (CVT) 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $15,553 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:150,923 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 5N1AT2MV9LC711952 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 95548BXJ |
2020 RAM 1500 Classic SLT 4x4 Crew Cab 5.6 ft. box
HEATED SEATS & WHEEL | REMOTE START
| Price: | $37,989 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:74,513 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.7L 8Cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 1C6RR7LT8LS155116 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 106403A |
| Remote Start, 1-Year SiriusXM Guardian Subscription, 3.21 Rear Axle Ratio, 4-Wheel Disc Brakes, 7''' Colour In-Cluster Display, 8.....Read MoreLire la suite
2019 Cadillac XT5 Luxury 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $23,989 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:136,061 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 1GYKNDRS8KZ264923 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 106471AX |
Loading More Vehicles ...









