Over 2500 Vehicles to Choose from St. Catharines
2025 Jeep Grand Cherokee Limited 4dr 4x4
DUAL-PANE SUNROOF | BLACK APPEARANCE PACKAGE
| Price: | $56,235 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:1,477 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Sport Red |
| VIN: | 1C4RJHBG7S8804488 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 106002A |
Uconnect 5 NAV 10.1inch Display | 9 Amplified Speakers w/Sub 506watt Amp
Remote Start, 4WD, 2nd-Row Manual Window Shades, 3.45 Rear Axle Ratio, 4-Wheel Disc Brakes, 506 Watt Amplifier, 9 Ampli.....Read MoreLire la suite
2025 Jeep Wrangler Sport 4dr 4x4
Wrangler Willys - Mojito
| Price: | $62,360 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:10 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Green |
| VIN: | 1C4PJXDG6SW651676 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 105395SL |
2025 Kia Seltos EX 4dr All-Wheel Drive
HEATER LEATHER SEATS | APPLE CARPLAY/ANDROID AUTO
| Price: | $28,989 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:48,245 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | KNDEUCAA8S7691873 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 106487R |
Sofino Leather Seat Trim | Heated Front Bucket Seats | CarPlay/Android
17''' Alloy Wheels, 4-Wheel Disc Brakes, 6 Speakers, ABS brakes, Air Conditioning, Apple CarPlay & Android Auto, Autom.....Read MoreLire la suite
2025 Lincoln Nautilus Premiere 4dr All-Wheel Drive
HEATED SEATS & STEERING | WIRELESS CHARGING
| Price: | $56,989 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:12,043 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 5LMPJ8JA3SJ940817 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 106491A |
Equipment Group 101A | BlueCruise Equip: 4 Year Incl | Lincoln Co-Pilot360
Remote Start, 10 Speakers, 19''' Bright Machined Aluminum Wheels, 4-Wheel Disc Brakes, ABS brakes, Air Conditioning, AM/.....Read MoreLire la suite
2024 Chrysler Pacifica Hybrid Select Passenger Van
POWER SUNROOF | HEAT/VENT LEATHER SEATING | APPLE
| Price: | $54,989 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:374 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2C4RC1S72RR158504 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 103224SL |
Remote Start, Pentastar 3.6L V6 VVT, 13 Alpine Speakers, 1st-Row USB Charging Port, 360 Surround-View Camera, 3rd row seats:.....Read MoreLire la suite
2024 Jeep Gladiator Mojave 4dr 4x4 Crew Cab 5 ft. box
35IN TIRES | ALPINE PREMIUM AUDIO | FACTORY NAV
| Price: | $54,203 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:18,324 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1C6JJTEGXRL128547 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 103447A |
| Remote Start, 12.3''' Touchscreen Display, 4-Wheel Disc Brakes, 4.10 Rear Axle Ratio, 4G LTE Wi-Fi Hot Spot, ABS brakes,.....Read MoreLire la suite
2023 Chevrolet Silverado 1500 LT 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
12.3INCH DIGITAL DISPLAY | APPLE CARPLAY/ANDROID A
| Price: | $45,769 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:114,116 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GCUDDE82PZ201741 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 106416A |
Convenience Package | Trailering Package | Protection Package
| Remote Start, 10-Speed Automatic, 4WD, Jet Black Cloth, 10-Way Power Driver Seat w/Lumbar, 12.3''' Multicolour Reconfigurable Dig.....Read MoreLire la suite
2023 Dodge Challenger Scat Pack 392 2dr Rear-Wheel Drive Coupe
392 | SUNROOF | NAV | ALPINE AUDIO
| Price: | $68,255 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:9,177 km
| Body Style: | Coupe |
| Engine: | 6.4L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 2C3CDZFJ1PH667143 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | 102362B |
Remote Start, 4-Wheel Disc Brakes, 4G LTE Wi-Fi Hot Spot, 5-Year SiriusXM Travel Link Service, 506-Watt Amplifier, 8.4''' T.....Read MoreLire la suite
2023 Ford Bronco Sport Outer Banks 4dr 4x4
HEATED SEATS & STEERING | REMOTE START
| Price: | $28,499 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:74,261 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 3FMCR9C69PRD56413 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 106489 |
Ford Co-Pilot360 Assist+ | Wireless Charging Pad | B&O Sound System 10spk
| Remote Start, 3.80 Axle Ratio, 4-Wheel Disc Brakes, 4G LTE Wi-Fi Hotspot Removal, 6 Speakers, ABS brakes, Air Cond.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...









