Over 2500 Vehicles to Choose from St. Catharines
2023 Chevrolet Silverado 1500 Custom
CONVENIENCE PACKAGE | CUSTOM VALUE PACKAGE | REMOT
| Price: | $38,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:62,473 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1GCPDBEK0PZ327545 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 502765 |
8-Speed Automatic, 4WD, Jet Black Cloth, 10-Way Power Driver Seat w/Lumbar, 120-Volt Bed Mounted Power Outlet, 120-Volt Instrument Panel Power Outlet, 40/20/40 Front Split-Bench Seat, 6-Speaker Audio System, .....Read MoreLire la suite
2026 Chevrolet Silverado 1500 High Country 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
HIGH COUNTRY PREMIUM PKG | 22 INCH WHEELS | ADAPTI
| Price: | $83,898 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:5,102 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 3GCUKJED2TG157400 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T315A |
CARFAX Canada No Reported Accidents CARFAX Canada One Owner
| One Owner, | No Accidents, | Apple CarPlay/Android Auto, 10-Speed Automatic, 4WD, Jet Black w/Perforated Leather Seat Trim, 10-Way Power Driver Seat with Lumbar, 10-Way Power Passenger Se.....Read MoreLire la suite
2025 Chevrolet Silverado 1500 High Country 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
5.3L V8 / Sunroof / One Owner, No Reported Accidents
| Price: | $69,711 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:28,609 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 2GCUKJED9S1150046 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | U-3036 |
PEACE OF MIND: Factory Compreh.....Read MoreLire la suite
2025 Chevrolet Silverado 1500 LT Trail Boss 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $67,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:18,268 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Green |
| VIN: | 3GCUKFEL8SG344577 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26C390A |
2024 Chevrolet Silverado 1500 ZR2 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
ZR2 BISON EDITION | 3.0L DIESEL | HEATED AND VENTI
| Price: | $63,698 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:65,798 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GCUDHE86RG148004 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T536A |
No Accidents, | Apple CarPlay/Android Auto, | Non-Smoker, LOCAL TRADE, 10-Speed Automatic, 4WD, Jet Black/Graystone Leather, 10-Way Power Driver Seat w/Lumbar, 10-Way Power Passenger Seat Adjuster w/Lumbar, 12.3''' Multicolour Reconfigurable Digita.....Read MoreLire la suite
2023 Chevrolet Silverado 1500 RST 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
Black 20 Wheels / 5.3L V8 / One Owner, No Reported Accidents
| Price: | $49,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:83,002 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 2GCUDEED2P1142718 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26G58A |
- Major components (Engine/Trans) covered.
- OEM EXPERTISE: As a Franchise Dealer, we have exclusive access to this vehicle's full factory warranty & repair history.
- SMART BUY: Under 100k thr.....Read MoreLire la suite
2023 Chevrolet Silverado 1500 LT 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
12.3INCH DIGITAL DISPLAY | APPLE CARPLAY/ANDROID A
| Price: | $45,769 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:114,116 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GCUDDE82PZ201741 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 106416A |
Convenience Package | Trailering Package | Protection Package
| Remote Start, 10-Speed Automatic, 4WD, Jet Black Cloth, 10-Way Power Driver Seat w/Lumbar, 12.3''' Multicolour Reconfigurable Dig.....Read MoreLire la suite
2023 Chevrolet Silverado 1500 LT 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
TRUE NORTH EDITION | TRAILER BRAKE CONTROLLER | I
| Price: | $45,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:48,475 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 3GCUDDED8PG204429 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T614A |
CARFAX Canada No Reported Accidents CARFAX Canada One Owner
One Owner, | No Accidents, | Apple CarPlay/Android Auto, LOCAL TRADE, DETAILED, OIL CHANGE, 10-Speed Automatic, 4WD, Jet Black Cloth, 10-Way Power Driver Seat w/Lumbar, 12.3''' M.....Read MoreLire la suite
2018 Chevrolet Silverado 1500 2LT LT w/ 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
LT2
| Price: | $31,308 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:127,394 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GCUKREC2JG196538 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 106516A |
Loading More Vehicles ...










