Over 2500 Vehicles to Choose from St. Catharines
2022 RAM 1500 Rebel 4x4 Crew Cab
NAVIGATION SYSTEM | BED UTILITY GROUP | 25W REBEL
| Price: | $51,699 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:87,120 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.7L 8Cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1C6SRFLT6NN105313 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 502767X |
2023 RAM 1500 Rebel 4x4 Crew Cab
HEATED SEATS & STEERING | REMOTE START
| Price: | $55,989 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:73,007 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.7L 8Cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 1C6SRFLT7PN699364 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 102122AX |
Sport Performance Hood | Power Adjustable Pedals | Class IV Hitch Receiver
Remote Start, 12''' Touchscreen, 2nd Row In-Floor Storage Bins, 3.92 Rear Axle Ratio, 4-Way Front Headrests, 4-Wheel D.....Read MoreLire la suite
2022 RAM 1500 Limited Longhorn 4x4 Crew Cab
DUAL-PANE SUNROOF | RAMBOX | 19-SPEAKER HARMAN/KAR
| Price: | $42,981 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:149,686 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.7L 8Cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1C6SRFKT3NN357120 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 106232A |
CARFAX Canada No Reported Accidents CARFAX Canada One Owner
| Remote Start, 115V Auxiliary Power Outlet - Exterior, 12''' Touchscreen, 19-Speaker harman/kardon Prem Sound, 3.21 Rear Axle Ratio, 4 MOPAR Adjustable Cargo Tie-Down Hooks, 4-Wheel Disc B.....Read MoreLire la suite
2022 RAM 2500 Big Horn 4x4 Crew Cab 6.3 ft. box
6.7L DIESEL | LEVEL B EQUIPMENT GROUP | NO ACCIDEN
| Price: | $49,899 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:160,471 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 3C6UR5DL9NG136551 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | AFLA260333 |
115-Volt Auxiliary Power Outlet - Front, 115-Volt Auxiliary Power Outlet - Rear, 115V Auxiliary Power Outlet - Exterior, 18''' x 8''' Polished Aluminum Wheels, 2-Way Rear Headrests, 220-Amp Alternator, 2nd Row In-Floor Storage Bins, 4-Way Adjustabl.....Read MoreLire la suite
2021 RAM 1500 Sport 4x4 Crew Cab
5.7L HEMI / Remote Start / Apple CarPlay & Android Auto
| Price: | $44,985 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:74,745 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.7L 8Cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1C6SRFVT0MN692443 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26C258AAX |
This quality pre-owned 2021 RAM 1500 Sport finished in Bright White with a Black interior, creating a distinctive and eye-catching appearance. As a powerful Pickup Truck, this Crew Cab configuration offers maximum interior room, ideal for passengers and c
.....Read MoreLire la suite2021 RAM 1500 Classic Tradesman 4x4 Crew Cab 5.6 ft. box
29J|NIGHT ED|WHEEL/SOUND GRP|1 OWNER|NO ACCIDENTS
| Price: | $25,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:143,563 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 3C6RR7KG8MG709946 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6F010A |
MARKET VALUE PRICED: Sa.....Read MoreLire la suite
2019 RAM 1500 Big Horn 4x4 Crew Cab
HEATED SEATS & STEERING | APPLE CARPLAY/ANDROID AU
| Price: | $29,989 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:199,729 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.7L 8Cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1C6SRFFT4KN746032 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 106435A |
Sport Appearance Package | Off-Road Group | Premium Lighting Group
Remote Start, 115V Auxiliary Power Outlet - Front, 115V Rear Auxiliary Power Outlet, 3 Rear Seat Head Restraints, 3.21 Rear Axle R.....Read MoreLire la suite
2019 RAM 1500 Classic ST 4x4 Crew Cab 5.6 ft. box
HEATED SEATS & WHEEL | REMOTE START
| Price: | $29,989 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:126,900 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.7L 8Cyl |
| Exterior Colour: | Steel |
| VIN: | 3C6RR7KT1KG730065 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 94135A |
Night Edition | Sub Zero Package | Wheel & Sound Group | Spray-In Bedliner
| Remote Start, 1-Year SiriusXM Guardian Subscription, 1-Year SiriusXM Subscription, 115-Volt Auxiliary Power Outlet, 1.....Read MoreLire la suite
2018 RAM 1500 ST 4x4 Crew Cab 5.6 ft. box
LIFTED | WHEEL FLARES | BACK RACK
| Price: | $21,863 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:172,090 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.7L 8Cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3C6RR7KT5JG151899 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 106258A |
CARFAX Canada No Reported Accidents
1-Year SiriusXM Subscription, 4-Wheel Disc Brakes, 5''' Touchscreen, 6 Speakers, ABS brakes, Air Conditioning, AM/FM radio, Auto-Dimming Rear-View Mirror, Black Exterior Mirrors, Block heater, Body Colour Front Fa.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...








