Over 2500 Vehicles to Choose from St. Catharines
2022 RAM 1500 Rebel 4x4 Crew Cab
NAVIGATION SYSTEM | BED UTILITY GROUP | 25W REBEL
| Price: | $51,699 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:87,120 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.7L 8Cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1C6SRFLT6NN105313 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 502767X |
2023 RAM 1500 Rebel 4x4 Crew Cab
HEATED SEATS & STEERING | REMOTE START
| Price: | $55,989 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:73,007 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.7L 8Cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 1C6SRFLT7PN699364 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 102122AX |
Sport Performance Hood | Power Adjustable Pedals | Class IV Hitch Receiver
Remote Start, 12''' Touchscreen, 2nd Row In-Floor Storage Bins, 3.92 Rear Axle Ratio, 4-Way Front Headrests, 4-Wheel D.....Read MoreLire la suite
2022 RAM 1500 Limited Longhorn 4x4 Crew Cab
DUAL-PANE SUNROOF | RAMBOX | 19-SPEAKER HARMAN/KAR
| Price: | $42,981 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:149,686 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.7L 8Cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1C6SRFKT3NN357120 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 106232A |
CARFAX Canada No Reported Accidents CARFAX Canada One Owner
| Remote Start, 115V Auxiliary Power Outlet - Exterior, 12''' Touchscreen, 19-Speaker harman/kardon Prem Sound, 3.21 Rear Axle Ratio, 4 MOPAR Adjustable Cargo Tie-Down Hooks, 4-Wheel Disc B.....Read MoreLire la suite
2021 RAM 1500 Sport 4x4 Crew Cab
5.7L HEMI / Remote Start / Apple CarPlay & Android Auto
| Price: | $44,985 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:74,745 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.7L 8Cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1C6SRFVT0MN692443 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26C258AAX |
This quality pre-owned 2021 RAM 1500 Sport finished in Bright White with a Black interior, creating a distinctive and eye-catching appearance. As a powerful Pickup Truck, this Crew Cab configuration offers maximum interior room, ideal for passengers and c
.....Read MoreLire la suite2019 RAM 1500 Big Horn 4x4 Crew Cab
HEATED SEATS & STEERING | APPLE CARPLAY/ANDROID AU
| Price: | $29,989 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:199,729 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.7L 8Cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1C6SRFFT4KN746032 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 106435A |
Sport Appearance Package | Off-Road Group | Premium Lighting Group
Remote Start, 115V Auxiliary Power Outlet - Front, 115V Rear Auxiliary Power Outlet, 3 Rear Seat Head Restraints, 3.21 Rear Axle R.....Read MoreLire la suite
2018 RAM 1500 ST 4x4 Crew Cab 5.6 ft. box
LIFTED | WHEEL FLARES | BACK RACK
| Price: | $21,863 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:172,090 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.7L 8Cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3C6RR7KT5JG151899 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 106258A |
CARFAX Canada No Reported Accidents
1-Year SiriusXM Subscription, 4-Wheel Disc Brakes, 5''' Touchscreen, 6 Speakers, ABS brakes, Air Conditioning, AM/FM radio, Auto-Dimming Rear-View Mirror, Black Exterior Mirrors, Block heater, Body Colour Front Fa.....Read MoreLire la suite
2018 RAM 1500 SLT 4x4 Quad Cab 6.3 ft. box
APPLE CARPLAY & ANDROID AUTO | CLASS IV HITCH
| Price: | $19,989 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:180,102 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 1C6RR7GMXJS226784 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 99545AX |
20''' x 8''' Aluminum Wheels, 3.55 Rear Axle Ratio (DISC), 4-Wheel Disc Brakes, 6 Speakers, 7''' Customizable Clu.....Read MoreLire la suite
2017 RAM 1500 Laramie 4x4 Crew Cab 5.6 ft. box
HEATED SEATS | TOW PKG | POWER SUNROOF | TRAILER B
| Price: | $20,498 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:205,553 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1C6RR7NM2HS871443 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T596AX |
CARFAX Canada One Owner
8.4''' Touchscreen, Alloy wheels, Anti-Spin Differential Rear Axle, Automatic High Beam Headlamp Control, Bright Power Trailer Tow Mirrors, Bucket Seats, Class IV Hitch Receiver, Convenience Group, Delay-off headlights, Front.....Read MoreLire la suite
2017 RAM 1500 SLT 4x4 Crew Cab 5.6 ft. box
HEATED SEATS & STEERING | REMOTE START
| Price: | $23,989 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:132,064 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.7L 8Cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1C6RR7LT6HS605966 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 106557AX |
Remote Start, 3.21 Rear Axle Ratio, 4-Wheel Disc Brakes, 6 Speakers, 7''' Customizable Cluster Display, 8.4''' .....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...










