Over 2500 Vehicles to Choose from St. Catharines
2021 Jeep Wrangler Unlimited Rubicon 4dr 4x4
NAVIGATION | ALPINE PREMIUM SYSTEM | FRONT DUAL A/
| Price: | $41,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:52,011 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1C4HJXFN1MW763644 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | EL1001 |
2025 Jeep Grand Cherokee Limited 4dr 4x4
DUAL-PANE SUNROOF | BLACK APPEARANCE PACKAGE
| Price: | $54,499 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:2,626 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Sport Red |
| VIN: | 1C4RJHBG7S8804488 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 106002A |
Uconnect 5 NAV 10.1inch Display | 9 Amplified Speakers w/Sub 506watt Amp
Remote Start, 4WD, 2nd-Row Manual Window Shades, 3.45 Rear Axle Ratio, 4-Wheel Disc Brakes, 506 Watt Amplifier, 9 Ampli.....Read MoreLire la suite
2025 Jeep Wrangler Sport 4dr 4x4
Wrangler Willys - Mojito
| Price: | $62,360 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:10 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Green |
| VIN: | 1C4PJXDG6SW651676 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 105395SL |
2024 Jeep Wrangler Sport 4dr 4x4
ONE OWNER | SPORT PKG |
| Price: | $42,595 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:51,740 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Dark Grey |
| VIN: | 1C4PJXDN9RW170216 |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | MFL95379A |
CARFAX Canada No Reported Accidents CARFAX Canada One Owner
17''' x 7.5''' Aluminum Wheels, Advanced Brake Assist, Black Freedom Top 3-Piece Hardtop, Black Premium Sunrider Soft Top (ST2), Corning Gorilla Glass, Deep-Tint Sunscreen Windows, Delete S.....Read MoreLire la suite
2021 Jeep Grand Cherokee Overland 4dr 4x4
SPORT HOOD | PANORAMIC ROOF | HEATED SEATS & WHEEL
| Price: | $30,523 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:122,587 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1C4RJFCG9MC637652 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 106340A |
| Remote Start, 4WD, 10 Speakers, 3.45 Rear Axle Ratio, 4-Wheel Disc Brakes, 4G LTE Wi-Fi Hot Spot, 7 & 4 Pin Wiring H.....Read MoreLire la suite
2020 Jeep Wrangler Unlimited Sahara 4dr 4x4
ALTITUDE PK| LTHR|COLD WTHR GRP|NAV/SND GRP|LED GR
| Price: | $35,459 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:65,424 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1C4HJXEN4LW347989 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6B049A |
2017 Jeep Cherokee Trailhawk 4dr 4x4
HEATED & VENTED LEATHER SEATS | HEATED WHEEL
| Price: | $17,989 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:148,310 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.2L 6cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 1C4PJMBS6HD222158 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 98811B |
Remote Start System | 17x7.5inch Black Aluminum Wheels | Cruise Control
Remote Start, 3.517 Axle Ratio, 4 & 7-Pin Wiring Harness, 4-Wheel Disc Brakes, 6 Speakers, 8.4''' Touch Screen Display, A/C .....Read MoreLire la suite
2017 Jeep Cherokee Sport 4dr Front-Wheel Drive
REMOTE VEHICLE START | HEATED SEATS | BACK UP CAME
| Price: | $8,798 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:227,042 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1C4PJLAB1HW577819 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | T098A |
One Owner, | No Accidents, | Apple CarPlay/Android Auto, LOCAL TRADE, DETAILED, OIL CHANGE, 3.734 Axle Ratio, 6 Speakers, A/C w/Integrated Manual Controls, All-Weather Floor Mats, Anti-whiplash front head restraints, Auxiliary Switch Bank Module, B.....Read MoreLire la suite
2015 Jeep Wrangler Sahara 2dr 4x4
| Price: | $21,990 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:135,677 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1C4AJWBG4FL741516 |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26B329AA |
- OEM EXPERTISE: As a Franchise Dealer, we have exclusive access to this vehicle's full factory warranty & repair history.
- VALUE PRICED: Safety Inspected.
- Ask about Protection Plans.<.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...










