Over 2500 Vehicles to Choose from St. Catharines
2025 Ford Expedition Max Platinum 4dr 4x4
PLATINUM MAX STEALTH PACKAGE
| Price: | $98,473 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:32,377 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1FMJK1M87SEA17352 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | AFLRJ0H2768 |
| Remote Start, 3rd row seats: split-bench, Black Belt Moulding, Black Bezel Headlamps w/Ebony Trim Applique, Black Platinum Badge on Tailgate, Black Roof Rail, Carbon Black Front Bumper/Fascia, Equipment Group 600A Standard Package, Exterior Park.....Read MoreLire la suite
2025 Ford F-150 Platinum 4x4 SuperCrew Cab 5.5 ft. box
PANORAMIC MOONROOF | 20 INCH WHEELS | FX4 OFF-ROAD
| Price: | $87,494 |
| Discount: | $10 |
| Our Price: | $87,484 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:23,099 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1FTFW7LD3SFA52030 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P252030 |
CARFAX Canada No Reported Accidents CARFAX Canada One Owner
Compare new at over $100,000, NEW TIRES, FACTORY WARRANTY, AND MORE
One Owner, | No Accidents, | Apple CarPlay/Android Auto, 3.5L PowerBoost Full-Hybrid V6, 4WD, 14 Speakers, Auto High-.....Read MoreLire la suite
2025 Ford Mustang EcoBoost Premium 2dr Convertible
200A|ACTIVE VALVE EXHAUST|HEATED/VENT SEATS
| Price: | $44,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:12,388 km
| Body Style: | Convertible |
| Engine: | 2.3L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 1FAGP8UH5S5114452 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | P7401 |
2024 Ford Bronco Sport Outer Banks 4dr 4x4
| Price: | $34,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:18,042 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3FMCR9C62RRF24038 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | MFLBH105A |
2024 Ford Escape PHEV 4dr Front-Wheel Drive
1 OWNER | NO ACCIDENTS | TOW PKG.
| Price: | $32,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:4,281 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 1FMCU0E16RUB19935 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | AFLJ0H2786 |
CARFAX Canada No Reported Accidents Odometer is 38509 kilometers below market average!
2.5L iVCT, Class II Trailer Tow Package, Equipment Group 700A, Heated steering wheel, Power driver seat.
Vapor Blue Metallic
2024 Ford Escape Plug-In Hy.....Read MoreLire la suite
2024 Ford Expedition XLT 4dr 4x4
| Price: | $63,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:65,471 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1FMJU1J81REA42885 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | MFLXI068A |
FACTORY BACKED: Factory Powertrain Warranty!
- Major components (Engine/Trans) covered.
- OEM EXPERTISE: As a Franchise Dealer, we have exclusive access to this vehicle's full factory warranty & repair history.
-
2024 Ford F-150 XLT 4x4 SuperCrew Cab 5.5 ft. box
BLACK APPEARENCE CREW CAB 4X4 !!
| Price: | $56,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:38,939 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1FTEW3LP2RKD36197 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | AFL00H2764 |
CARFAX Canada No Reported Accidents CARFAX Canada One Owner
| Remote Start, 4WD, 6''' Black Running Boards, Alloy wheels, Black Exterior Badging, Black Grille, Body-Colour Front & Rear Bumpers, Dark Interior Appliques, Equipment Group 301A Standard,.....Read MoreLire la suite
2024 Ford F-150 STX 4x4 SuperCrew Cab 5.5 ft. box
STX | TOW PKG | CLEAN HISTORY
| Price: | $48,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:50,921 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1FTFW2L88RFC16419 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | MFLFH448A |
CARFAX Canada No Reported Accidents CARFAX Canada One Owner
4WD, 6''' Black Running Boards, Black Front & Rear Bumper, Dual Exhaust w/Black Tips, Equipment Group 201A FX4, FX4 Box Decal, Monotube Rear Shocks, Off-Road Tuned Front Shock Absorbers, ST.....Read MoreLire la suite
2024 Ford F-150 XLT 4x4 SuperCrew Cab 5.5 ft. box
303A SUNROOF LEATHER CREW CAB 4X4 CERTIFIED
| Price: | $56,598 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:57,125 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 1FTEW3LPXRFA61462 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | AFLJ0H2773 |
CARFAX Canada No Reported Accidents
| Remote Start, 4WD, 400W Cab & Bed Outlets, 6''' Black Running Boards, Adaptive Cruise Control w/Stop & Go, Auto-Dimming Rear-View Mirror, Black Exterior Badging, Black Grille, Body-Colour Front & Rear Bumpers, C.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...









