Over 2500 Vehicles to Choose from St. Catharines
2020 Chevrolet Equinox LT w/2LT All-Wheel Drive
MIDNIGHT EDITION | GLOSS BLACK WHEELS | LEATHER HE
| Price: | $20,598 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:100,119 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 2GNAXVEX0L6135677 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T503AX |
One Owner, | Apple CarPlay/Android Auto, | Non-Smoker, AWD, 18''' Aluminum Wheels, 2 Rear USB Charging-Only Ports, 2 USB Ports & Auxiliary Input Jack, 3-Spoke Leather-Wrapped Steering Wheel, 3.17 Final Drive Axle Ratio, 4-Wheel Antilock .....Read MoreLire la suite
2018 Chevrolet Equinox Premier Front-Wheel Drive
| Price: | $21,488 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:65,251 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 2GNAXMEV4J6338660 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 26B396A |
- OEM EXPERTISE: As a Franchise Dealer, we have exclusive access to this vehicle's full factory warranty & repair history.
- PRIME VALUE: Verified quality.
- See the Recon Report.
.....Read MoreLire la suite
2018 Chevrolet Silverado 1500 2LT LT w/ 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
LT2
| Price: | $31,308 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:127,394 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GCUKREC2JG196538 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 106516A |
2017 Chevrolet Silverado 1500 WT 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
5.3L V8 | LEAR CAP | TRAILER PKG | WT CONVENIENCE
| Price: | $25,299 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:149,554 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Brown |
| VIN: | 3GCUKNECXHG392083 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T487A |
CARFAX Canada No Reported Accidents CARFAX Canada One Owner
| One Owner, | No Accidents, 6-Speed Automatic Electronic with Overdrive, 4WD, Dark Ash With Jet Black Interior Accents Cloth, 110-Volt AC Power Outlet, 150 Amp Alternator, 6 Speaker Audio .....Read MoreLire la suite
2024 Chevrolet Traverse LT 4dr All-Wheel Drive
| Our Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:38,352 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GNEVGKS7RJ233824 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U-3048 |
2022 Chevrolet Silverado 1500 LTD LT Trail Boss
| Our Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:96,346 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 3GCPYFED0NG199267 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26C418A |
- Major components (Engine/Trans) covered.
- OEM EXPERTISE: As a Franchise Dealer, we have exclusive access to this vehicle's full factory warranty & repair history.
- SMART BUY: Under 100k thr.....Read MoreLire la suite
2021 Chevrolet TrailBlazer LT All-Wheel Drive
| Our Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:96,107 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.3L 3cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | KL79MRSL0MB099708 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25C398ASL |
2016 Chevrolet Silverado 1500 1LZ LTZ w/ 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Our Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:165,982 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GCUKSEC0GG355671 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26C169AA |
MARKET VALUE PRICED: Safety Inspected & Ready.
- OEM EXPERTISE: As a Franchise Dealer, we .....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...









