Over 2500 Vehicles to Choose from St. Catharines
2024 Chevrolet Silverado 1500 ZR2 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
ZR2 BISON EDITION | 3.0L DIESEL | HEATED AND VENTI
| Price: | $63,698 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:65,798 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GCUDHE86RG148004 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T536A |
No Accidents, | Apple CarPlay/Android Auto, | Non-Smoker, LOCAL TRADE, 10-Speed Automatic, 4WD, Jet Black/Graystone Leather, 10-Way Power Driver Seat w/Lumbar, 10-Way Power Passenger Seat Adjuster w/Lumbar, 12.3''' Multicolour Reconfigurable Digita.....Read MoreLire la suite
2023 Chevrolet Bolt EUV Premier Front-Wheel Drive
HEATED AND VENTILATED SEATS | POWER SUNROOF | NAVI
| Price: | $23,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:122,845 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | Electric |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1G1FZ6S07P4110720 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | P221617A |
| One Owner, | No Accidents, | Apple CarPlay/Android Auto, 2-Way Power Driver Lumbar Seat Adjuster, 8-Way Power Driver Seat Adjuster, Auto High-beam Headlights, Bose Premium 7-Speaker Audio System, Exterior Parking Camera Rear, Fully automatic head.....Read MoreLire la suite
2023 Chevrolet Silverado 1500 RST 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
Black 20 Wheels / 5.3L V8 / One Owner, No Reported Accidents
| Price: | $49,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:83,002 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 2GCUDEED2P1142718 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26G58A |
- Major components (Engine/Trans) covered.
- OEM EXPERTISE: As a Franchise Dealer, we have exclusive access to this vehicle's full factory warranty & repair history.
- SMART BUY: Under 100k thr.....Read MoreLire la suite
2023 Chevrolet Silverado 1500 LT 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
12.3INCH DIGITAL DISPLAY | APPLE CARPLAY/ANDROID A
| Price: | $45,769 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:114,116 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GCUDDE82PZ201741 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 106416A |
Convenience Package | Trailering Package | Protection Package
| Remote Start, 10-Speed Automatic, 4WD, Jet Black Cloth, 10-Way Power Driver Seat w/Lumbar, 12.3''' Multicolour Reconfigurable Dig.....Read MoreLire la suite
2023 Chevrolet Silverado 1500 LT 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
TRUE NORTH EDITION | TRAILER BRAKE CONTROLLER | I
| Price: | $45,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:48,475 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 3GCUDDED8PG204429 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T614A |
CARFAX Canada No Reported Accidents CARFAX Canada One Owner
One Owner, | No Accidents, | Apple CarPlay/Android Auto, LOCAL TRADE, DETAILED, OIL CHANGE, 10-Speed Automatic, 4WD, Jet Black Cloth, 10-Way Power Driver Seat w/Lumbar, 12.3''' M.....Read MoreLire la suite
2022 Chevrolet Equinox RS All-Wheel Drive
POWER DRIVER SEAT | REMOTE START | POWER LIFTGATE
| Price: | $25,989 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:57,048 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2GNAXWEV3N6118864 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 104555BXXX |
Odometer is 19160 kilometers below market average!
| Remote Start, AWD, 19''' Aluminum Wheels, 2 Rear USB Charging-Only Ports, 2 USB Ports & Auxiliary Input Jack, 2-Way Power Driver Lumbar Control Seat Adjuster, 3.87 Final Drive Axle Ratio, 4-Wheel .....Read MoreLire la suite
2022 Chevrolet Silverado 1500 LTD LT 4x4 Crew Cab 6.6 ft. box
3.0L DIESEL | 10-SPEED TRANSMISSION | HEATED SEATS
| Price: | $35,298 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:144,758 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GCUYDET0NZ109856 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P229856 |
| No Accidents, | Apple CarPlay/Android Auto, 10-Way Power Driver Seat w/Lumbar, 12-Volt Rear Auxiliary Power Outlet, 2 USB Ports (First Row), 3.23 Rear Axle Ratio, 4.2''' Diagonal Colour Display Driver Info Centre, ABS brakes, Air Conditioning, Au.....Read MoreLire la suite
2022 Chevrolet Silverado 1500 LTD LT Trail Boss 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
3L DIESEL | DARK ESSENTIALS PKG | PREFFERRED EQUIP
| Price: | $33,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:187,365 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 3GCUYFET3NG203239 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | MFL95401AX |
10-Way Power Driver Seat w/Lumbar, 12-Volt Rear Auxiliary Power Outlet, 2 USB Ports (First Row), 4.2''' Diagonal Colour Display Driver Info Centre, All-Weather Floor Liner (LPO) (AAK), Auto-Locking Rear Differential, Auxiliary External Transmission.....Read MoreLire la suite
2022 Chevrolet Silverado 1500 LTD LT Trail Boss 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
HEATED BUCKET SEATS | OFF ROAD SUSPENSION W/ FACTO
| Price: | $49,598 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:42,464 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1GCPYFED5NZ161047 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T594A |
CARFAX Canada No Reported Accidents CARFAX Canada One Owner Odometer is 69000 kilometers below market average!
One Owner, | No Accidents, | Apple CarPlay/Android Auto, | Non-Smoker, LOCAL TRADE, 10-Way Power Driver Seat w/Lumbar, 12-Volt Rear Auxili.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...









