Over 2500 Vehicles to Choose from St. Catharines
2023 Chevrolet Silverado 1500 Custom
CONVENIENCE PACKAGE | CUSTOM VALUE PACKAGE | REMOT
| Price: | $38,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:62,473 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1GCPDBEK0PZ327545 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 502765 |
8-Speed Automatic, 4WD, Jet Black Cloth, 10-Way Power Driver Seat w/Lumbar, 120-Volt Bed Mounted Power Outlet, 120-Volt Instrument Panel Power Outlet, 40/20/40 Front Split-Bench Seat, 6-Speaker Audio System, .....Read MoreLire la suite
2026 Chevrolet Silverado 1500 High Country 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
HIGH COUNTRY PREMIUM PKG | 22 INCH WHEELS | ADAPTI
| Price: | $83,898 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:5,102 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 3GCUKJED2TG157400 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T315A |
CARFAX Canada No Reported Accidents CARFAX Canada One Owner
| One Owner, | No Accidents, | Apple CarPlay/Android Auto, 10-Speed Automatic, 4WD, Jet Black w/Perforated Leather Seat Trim, 10-Way Power Driver Seat with Lumbar, 10-Way Power Passenger Se.....Read MoreLire la suite
2025 Chevrolet Silverado 1500 High Country 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
5.3L V8 / Sunroof / One Owner, No Reported Accidents
| Price: | $69,711 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:28,609 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 2GCUKJED9S1150046 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | U-3036 |
PEACE OF MIND: Factory Compreh.....Read MoreLire la suite
2023 Chevrolet Silverado 1500 RST 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
Black 20 Wheels / 5.3L V8 / One Owner, No Reported Accidents
| Price: | $49,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:83,006 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 2GCUDEED2P1142718 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26G58A |
- Major components (Engine/Trans) covered.
- OEM EXPERTISE: As a Franchise Dealer, we have exclusive access to this vehicle's full factory warranty & repair history.
- SMART BUY: Under 100k thr.....Read MoreLire la suite
2023 Chevrolet Silverado 1500 LT 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
12.3INCH DIGITAL DISPLAY | APPLE CARPLAY/ANDROID A
| Price: | $43,441 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:114,116 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GCUDDE82PZ201741 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 106416A |
Convenience Package | Trailering Package | Protection Package
| Remote Start, 10-Speed Automatic, 4WD, Jet Black Cloth, 10-Way Power Driver Seat w/Lumbar, 12.3''' Multicolour Reconfigurable Dig.....Read MoreLire la suite
2023 Chevrolet Silverado 1500 LT 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
TRUE NORTH EDITION | TRAILER BRAKE CONTROLLER | I
| Price: | $45,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:48,475 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 3GCUDDED8PG204429 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T614A |
CARFAX Canada No Reported Accidents CARFAX Canada One Owner
One Owner, | No Accidents, | Apple CarPlay/Android Auto, LOCAL TRADE, DETAILED, OIL CHANGE, 10-Speed Automatic, 4WD, Jet Black Cloth, 10-Way Power Driver Seat w/Lumbar, 12.3''' M.....Read MoreLire la suite
2022 Chevrolet Silverado 1500 LTD LT 4x4 Crew Cab 6.6 ft. box
3.0L DIESEL | 10-SPEED TRANSMISSION | HEATED SEATS
| Price: | $35,298 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:144,758 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GCUYDET0NZ109856 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P229856 |
| No Accidents, | Apple CarPlay/Android Auto, 10-Way Power Driver Seat w/Lumbar, 12-Volt Rear Auxiliary Power Outlet, 2 USB Ports (First Row), 3.23 Rear Axle Ratio, 4.2''' Diagonal Colour Display Driver Info Centre, ABS brakes, Air Conditioning, Au.....Read MoreLire la suite
2022 Chevrolet Silverado 1500 LTD LT Trail Boss 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
3L DIESEL | DARK ESSENTIALS PKG | PREFFERRED EQUIP
| Price: | $33,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:187,365 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 3GCUYFET3NG203239 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | MFL95401AX |
10-Way Power Driver Seat w/Lumbar, 12-Volt Rear Auxiliary Power Outlet, 2 USB Ports (First Row), 4.2''' Diagonal Colour Display Driver Info Centre, All-Weather Floor Liner (LPO) (AAK), Auto-Locking Rear Differential, Auxiliary External Transmission.....Read MoreLire la suite
2022 Chevrolet Silverado 1500 LTD LT Trail Boss 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
HEATED BUCKET SEATS | OFF ROAD SUSPENSION W/ FACTO
| Price: | $49,598 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:42,466 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1GCPYFED5NZ161047 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T594A |
CARFAX Canada No Reported Accidents CARFAX Canada One Owner Odometer is 69000 kilometers below market average!
One Owner, | No Accidents, | Apple CarPlay/Android Auto, | Non-Smoker, LOCAL TRADE, 10-Way Power Driver Seat w/Lumbar, 12-Volt Rear Auxili.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...









